Parafia Rembieszyce

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – 13 czerwca

Home »  Wydarzenia »  NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – 13 czerwca

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE – 13 czerwca

On czerwiec 13, 2023, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments

W drugim objawieniu Matka Boża powiedziała Łucji, że Pan Jezus pragnie posłużyć się jej osobą, by ustanowić nabożeństwo do Jej Niepokalanego Serca. Obiecała przy tym, że dusze, które ofiarują się Niepokalanemu Sercu Maryi, otrzymają ratunek, a Bóg obdarzy je szczególną łaską. Ponadto Maryja zapowiedziała zabrać wkrótce do nieba Franciszka i Hiacyntę, co też się stało – Franciszek zmarł 4 kwietnia 1919 r., Hiacynta 10 lutego 1920 r.

U Matki Bożej Rembieszyckiej Uzdrowienia Chorych Nabożeństwo Fatimskie zostanie odprawione po Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 19.00. Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *