Odkrywamy piękno ludzi i zabytków – parafia Rembieszyce

Home »  Wydarzenia »  Odkrywamy piękno ludzi i zabytków – parafia Rembieszyce

Odkrywamy piękno ludzi i zabytków – parafia Rembieszyce

On czerwiec 1, 2018, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments

28 maja 2018 roku w naszej parafii obchodziliśmy Dzień Dziecka. Fundacja Wioska Aniołów tego dnia zorganizowała spotkanie integracyjno – aktywizujące połączone z pokazem filmu o parafii rzymsko-katolickiej p.w. Św. Piotra i Pawła w Rembieszycach. Była to okazja, by spotkać się we wspólnym gronie i obejrzeć, jakie działania podejmuje wiele zaangażowanych osób na rzecz naszej małej lokalnej społeczności! A na dzieci tego dnia czekało wiele niespodzianek. Przy grillu pomagali Rycerze Kolumba, oddział w Rembieszycach. Za wszelkie zaangażowanie serdecznie dziękujemy.

Film, który stał się udziałem lokalnych parafian powstał w ramach projektu „Odkrywamy piękno ludzi i zabytków realizowany” i realizowany był dzięki grantowi Promocja obszaru LGD, w tym promocja produktów i usług lokalnych. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach PROW 2014-2020.

Zapraszamy do oglądania go poprzez serwis Youtube: