Rozpoczęcie Misji Świętych Jubileuszowych

Home »  Wydarzenia »  Rozpoczęcie Misji Świętych Jubileuszowych

Rozpoczęcie Misji Świętych Jubileuszowych

On czerwiec 25, 2019, Posted by , In Wydarzenia, By , , With No Comments

23 czerwca 2019 roku rozpoczęły się Misje Święte Jubileuszowe, które poprowadzą dla Parafian o. Rafał Ściborowski oraz o. Łukasz Borowiecki z Archiopactwa Cysterskiego w Jędrzejowie.
W niedzielę na mszy świętej o godz. 12:00 odbyło się oficjalne wprowadzenie i poświęcenie sztandaru Rycerzy Kolumba naszej parafii. Dziękujemy Pocztom Sztandarowym, Kustoszowi Stanowemu Rycerzy Kolumba, Dariuszowi Wolniakowi wraz z małżonką oraz Burmistrzowi Miasta i Gminy Małogoszcz, Mariuszowi Piotrowskiemu i wszystkim obecnym Parafianom i Gościom za obecność, wyrażającą wsparcie działań realizowanych przez liczną grupę Rycerzy naszej parafii. Po mszy świętej Rycerze Kolumba wraz z małżonkami uczestniczyli w koncercie zorganizowanym przez Fundację Wioska Aniołów, w którym swój talent muzyczny zaprezentowały dziewczyny z Rembieszyc, Karsznic i Bolmina oraz spotkaniu przy grillu, jakie miało wymiar integracji całej wspólnoty.
Dziękujemy Bogu za to, że poprzez Miłość scala On ludzi dobrej woli, którzy aktywnie angażują się w życie Ojczyzny, Kościoła i bliźnich.