Zmarł ks. Tadeusz Robakowski – były proboszcz Parafii w Rembieszycach

Home »  Wydarzenia »  Zmarł ks. Tadeusz Robakowski – były proboszcz Parafii w Rembieszycach

Zmarł ks. Tadeusz Robakowski – były proboszcz Parafii w Rembieszycach

On październik 11, 2020, Posted by , In Wydarzenia, With No Comments

Dnia 9 października 2020 r. w 86 roku życia i 61 roku kapłaństwa zmarł Ś†p. Ks. TADEUSZ ROBAKOWSKI były proboszcz parafii w Słaboszowie i Rembieszycach.

Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Kalety zostanie odprawiona w poniedziałek, 12 października 2020 r. o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Gołczy.

WYJAZD NA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE – autokar jest zamówionyna godz. 9:30 w poniedziałek 12.10.2020 roku – wyjazd spod kościoła parafialnego w Rembieszycach.

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, prezbiter Tadeusz, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, * radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie…