Rycerze Kolumba – wspólnota z „Nagrodą Kolumba”

Home »  Wydarzenia »  Rycerze Kolumba – wspólnota z „Nagrodą Kolumba”

Rycerze Kolumba – wspólnota z „Nagrodą Kolumba”

On styczeń 30, 2021, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments

W sobotę 30.01.2021 r. Rycerze Kolumba naszej rady uczestniczyli w stanowym dniu formacyjnym w Daleszycach, gdzie za swoją działalność charytatywną otrzymali jedną z najcenniejszych nagród
rycerskich Nagrodę Kolumba.

Nagrodę w imieniu rady odebrali Wolski Robert, Grzyb Andrzej, Stańczyk Marek, Blicharski Marian i Jakubczyk Marian.

W naszej parafii sobota 30.01.2021 roku była także dniem dziękczynienia Panu Bogu za Rycerzy Kolumba, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej i ich Rodziny. Wspólnota zebrała się na uroczystej mszy świętej ku czci św. Jana Bosko. Ks. Kapelan odprawił uroczystą Mszę Świętą i pobłogosławił zgromadzonych relikwiami św. Jana Bosko. Ksiądz Proboszcz wyraził wdzięczność za istnienie wspólnoty Rycerzy Kolumba w naszej parafii i za wszelkie dobro jakie płynie z tego, że razem można uczynić wiele dobra, nie pozostając obojętnym na tych, którzy potrzebują naszej pomocy.