Prelekcja na temat prześladowanych chrześcijan

Home »  Wydarzenia »  Prelekcja na temat prześladowanych chrześcijan

Prelekcja na temat prześladowanych chrześcijan

On sierpień 19, 2021, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments
Jako ciało Chrystusa wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani. Zadaniem nas chrześcijan, którzy cieszą się wolnością jest pomoc prześladowanym braciom i siostrom. Open Doors jest służbą pracującą od ponad 60 lat w ponad 60 krajach świata, w których znacząco łamane są prawa chrześcijan.
W najbliższą sobotę 21 sierpnia o godz. 18:00, przed mszą św. ku czci św. Rity w Parafia Rembieszyce odbędzie się prelekcja na temat prześladowanych chrześcijan. Dowiemy się podczas niej jak żyją i z czym zmagają się na co dzień prześladowani chrześcijanie i dlaczego modlitwa za prześladowanych chrześcijan jest tak ważna…

Zapraszamy wszystkich Parafian i miłych Gości na ważną dla nas lekcję miłości i modlitwy za naszych braci w wierze.