Dożynki – galeria i podziękowanie

Home »  Wydarzenia »  Dożynki – galeria i podziękowanie

Dożynki – galeria i podziękowanie

On sierpień 22, 2021, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments
Wieniec dożynkowy to symbol wiary, miłości i wdzięczności za tegoroczne zbiory. Wieniec dożynkowy przygotowany w tym roku przez mieszkańców Woli Tesserowej w samym środku ma Bożą Matkę. Nasza wspólnota, która od wieków czci Matkę Bożą Rembieszycką w ten sposób przez Nią zapragnęła wyrazić wdzięczność dobremu Bogu za otrzymane łaski. Ksiądz Proboszcz przypomniał, że praca, jakakolwiek by ona nie była jest dla nas łaską, jest darem i zadaniem, abyśmy w naszej służbie drugiemu człowiekowi nie pozostawali obojętni. Dziękujemy Służbie Liturgicznej Ołtarza, panu Organiście, Chórowi, Scholi, Starostom, Służbom Mundurowym, Kołom Gospodyń Wiejskich, Wspólnotom, Grupom, Stowarzyszeniom i wszystkim, którzy włożyli swój trud w przygotowania dożynek parafialnych.

Pan Bóg hojnie nas obdarza potrzebnymi łaskami. Niech będzie uwielbiony!