I Niedziela Wielkiego Postu – zaproszenie do Gorzkich Żali

Home »  Wydarzenia »  I Niedziela Wielkiego Postu – zaproszenie do Gorzkich Żali

I Niedziela Wielkiego Postu – zaproszenie do Gorzkich Żali

On marzec 5, 2022, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments
Przed nami I Niedziela Wielkiego Postu – Gorzkie Żale na mszy świętej o godz. 12:00.
Pustynia może symbolicznie stać się dla nas miejscem spotkania z Bogiem. To chwile, w którym daję sobie przestrzeń, w jakiej jestem tylko ja i mój Bóg. Często nasza wiara kończy się na odmawianiu modlitw ustami, podczas kiedy nasze serce pozostaje nieporuszone. Prawdziwa modlitwa serca, która swój początek bierze w autentycznym uwielbieniu i adorowaniu Boga, znajduje swoje dopełnienie w życiu.

Niech ten czas Wielkiego Postu pozwoli nam na nowo odkryć wartość autentycznej modlitwy, która nie kończy się w kościele, ale trwa w sercu, aby całe nasze życie mogło opierać się nie na sobie, ale na Bogu.
Błogosławionej niedzieli!  Z Panem Bogiem.