Dzień Męża i Żony

Home »  Wydarzenia »  Dzień Męża i Żony

Dzień Męża i Żony

On lipiec 19, 2022, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments
Kilka dni temu kościół katolicki wspominał świętych małżonków, Zelię i Ludwika Martin, którzy byli rodzicami m.in. Świętej Tereski od Dzieciątka Jezus. Rycerze Kolumba w Polsce z tej okazji zapraszają do włączenia się do obchodów Dnia Męża i Żony.

Z tej okazji 22 lipca, w czasie mszy świętej połączonej z nabożeństwem ku czci św. Rity w naszej parafii o godz. 19:00 odbędzie się uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
Niech wspólne wypraszanie przez małżonków łask u Boga będzie owocowało trwałością i świętością małżonków i ich rodzin.
Pamiętajmy, że jako małżonkowie jesteśmy za siebie odpowiedzialni. Zachęcamy wszystkich małżonków do świętowania Dnia Męża i Żony. W tym dniu małżonkowie mogą przyjść do Jezusa i podziękować za swoją Żonę, za swojego Męża. Przyjdźmy poprosić Jezusa, by wyprostował może pokręcone drogi naszego życia małżeńskiego i rodzinnego.