Paczuszka dla Maluszka

Home »  Wydarzenia »  Paczuszka dla Maluszka

Paczuszka dla Maluszka

On grudzień 10, 2022, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments
W naszej parafii ruszyła świąteczna akcja „Paczuszka dla Maluszka”, której głównym organizatorem jest Fundacja Małych Stópek.

Pod wiatą znajduje się choinka z papierowymi bombkami. Każdy, kto zechce pomóc dzieciom, może wziąć bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie daru. DZIĘKUJEMY ZA dotychczas przekazane dary dla najmniejszych podopiecznych, dla maluszków. Aktualnie najbardziej potrzebne są produkty dla starszych dzieci i młodzieży z domu dziecka, tj. pościele, bielizna od rozmiaru 140, skarpetki od rozmiaru 30, odzież (może być używana, czysta) typu bluzy, kurtki, buty, środki czystości, szampony, płyny do kąpieli, paczki ze słodyczami, chrupki, paluszki.
Dary pozostawione pod choinką, zostaną przekazane do Hospicjum Formuła Dobra dla Dzieci i Placówek Socjalizacyjnych im. Janusza Korczaka w Miechowie.
Zbiórka trwa do Świąt Bożego Narodzenia.
Warto być dobrym, bo „nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu”.
DZIĘKUJEMY ZA DOŁĄCZENIE DO AKCJI