Msza święta na zakończenie „Starego Roku”

Home »  Wydarzenia »  Msza święta na zakończenie „Starego Roku”

Msza święta na zakończenie „Starego Roku”

On grudzień 30, 2022, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments

Msza święta na zakończenie „Starego Roku” AD 2022 31 grudnia o godz. 17:00. „Czas ucieka, wieczność czeka”. Te słowa, które widział codziennie z okna swojego domu w Wadowicach św. Jan Paweł II, stają przed nami szczególnie wyraźnie każdego ostatniego dnia grudnia.

I gdy cały świat, gromadzi się na balach i zabawach, aby witać Nowy Rok 2023 my przychodzimy do świątyni. Do Tego, który jest Panem Czasu i Wieczności, aby zastanowić się, nad tajemnicą przemijania czasu i trwania wieczności oraz po to, by pomyśleć nad tym, jak przeżyliśmy ten ostatni rok w naszej parafii. Dobrze jest ten dzień przeżyć z wdzięcznością za wszystko dobro, jakie stało się naszym udziałem i z nadzieją na lepsze w przyszłości. Pokładając ufność w Panu mamy pewność, że gdy Bóg jest na pierwszym miejscu – to wszystko jest na właściwym miejscu.