13 lipca – obchody dnia Męża i Żony

Home »  Wydarzenia »  13 lipca – obchody dnia Męża i Żony

13 lipca – obchody dnia Męża i Żony

On lipiec 13, 2023, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments
Z inicjatywy Rycerzy Kolumba 13 lipca obchodzony jest Dzień Męża i Żony, który w czasie nabożeństwa fatimskiego przebiegł uroczyście, bo wraz z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i wyborem parafialnej Rodziny Roku. Uroczystościom przewodniczył o. Opat Rafał Ścibiorowski.

O sukcesie w małżeństwie i rodzinie decyduje codzienność. Każdego dnia na wiele sposobów można troszczyć się o pogłębianie wzajemnej miłości. Przez wzajemny szacunek, dobroć, serdeczność, życzliwość wobec siebie nawzajem, bezinteresowność, obdarowywanie się, pokorę, postawę troski i opiekuńczości możemy codziennie rozwijać w sobie powołanie do życia w rodzinie. Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w tych pięknych obchodach Dnia Męża i Żony i w zawieszeniu rodzin naszej parafii Matce Bożej Fatimskiej.