43. Kielecka Piesza Pielgrzymki na Jasną Górę

43. Kielecka Piesza Pielgrzymki na Jasną Górę

On lipiec 30, 2024, Posted by , In Non classé, With No Comments

Z MARYJĄ WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA
Już wiemy że pod tym hasłem wyrusza 43. Kielecka Piesza Pielgrzymki na Jasną Górę.

O obecności Maryi w drodze będzie przypominał nowy znak pielgrzymkowy. Maryja jest zawsze obecna we wspólnocie Kościoła towarzysząc nam w naszych codziennych doświadczeniach. Obejmuje Kościół w swoich ramionach dając nam zawsze odczuć swoją matczyną miłość.

Niech ta świadomość obecności Maryi towarzyszy na pątniczym pielgrzymkowym szlaku i na codziennych ścieżkach naszego życia. Zapraszamy do dołączenia do pielgrzymów Kieleckiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę lub do duchowej łączności z pielgrzymami.