Msza święta dożynkowa

Home »  Wydarzenia »  Msza święta dożynkowa

Msza święta dożynkowa

On sierpień 13, 2022, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments
W najbliższą niedzielę, 14 sierpnia na mszy świętej o godz. 12:00 odbędzie się uroczyste dziękczynienie za tegoroczne plony. Msza święta dożynkowa zostanie odprawiona przy nowo poświęconej kapliczce św. Józefa.

A od godz. 15:00 na placu przy plebanii odbędzie się część rozrywkowa, by razem moc radować się tym, że Pan Bóg i w tym roku nam pobłogosławił.
Zapraszamy do modlitwy za rolników, o Boże błogosławieństwo dla nich, by ich ciężka praca była doceniona i godnie wynagrodzona. A jednocześnie prośmy za całą parafią, za naszymi rodzinami, abyśmy byli dobrzy jak ten chleb, z którego każdy może kęs dla siebie zrobić… Niech Jezus Chrystus, Chleb Żywy umacnia nas w naszej, często trudnej i wymagającej wędrówce do nieba.