Dzień Świętości Życia

Home »  Wydarzenia »  Dzień Świętości Życia

Dzień Świętości Życia

W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzony jest Dzień Świętości Życia. W naszej parafii w nadchodzącą niedzielę 26 marca 2023 roku będziemy z tej okazji gościć Fundację Bezcenni z Krakowa na mszy świętej o godz. 12:00, która ratuje dzieci przed aborcją i pomaga mamom w kryzysie. Wolontariusze zachęcają do podjęcia dzieła Duchowej Adopcji oraz zbierają ofiary do puszek na zakup wyprawek do porodu i potrzebnych rzeczy dla Mam i Dzieci. Za wszelką pomoc z serca dziękujemy.

Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Ten wyjątkowy oręż modlitewny jest źródłem wielu nawróceń i ocalonych żyć .
Wielką pomocą w modlitewnym dziele jest aplikacja Adoptuj Życie  która zawiera m.in rozważania różańcowe oraz spersonalizowane myśli od dziecka.