29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Home »  Wydarzenia »  29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

On czerwiec 29, 2023, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments
Dziękujemy ojcu Opatowi Rafałowi Ścibiorowskiemu z Archiopactwa cysterskiego w Jędrzejowie za posługę w dniu odpustu parafialnego i udzielenie Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Dziękujemy posługującym ojcom Cystersom i wszystkim, którzy dzięki swojej obecności świadczyli dziś, że za Jezusem zostawią swoje sieci i przyjdą do Kościoła, gotowi pójść za Nim. Niech przykład Apostołów i ich orędownictwo za nami u Boga umacnia nas, a zwłaszcza Bierzmowanych do wypełniania swojego życiowego powołania.

„Niech wstawia się za nami św. PIOTR, aby posługa jego Następcy została uznana i przyjęta przez wszystkich jako służba jedności Ludu Bożego.
Prośmy św. PAWŁA, aby wspomagał pracę misyjną Kościoła, zwłaszcza wśród tych, którzy nie otrzymali jeszcze Dobrej Nowiny o Chrystusie Zbawicielu”.
Jan Paweł II, 29 czerwca 2000 r.