Miesiąc maj w naszej Parafii

Home »  Wydarzenia »  Miesiąc maj w naszej Parafii

Miesiąc maj w naszej Parafii

On maj 7, 2020, Posted by , In Wydarzenia, With No Comments
Miesiąc maj obfituje w piękne wydarzenia z życia Kościoła. Przypominamy o nabożeństwach majowych, które w naszej Parafii odbywają się codziennie o godz. 17:00, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12:00. OGŁOSZENIA —>

13 maja o godz. 19:00 w naszej Parafii odbędzie się Msza Święta „Fatimska” i od niej rozpoczniemy cykl comiesięcznych Mszy Świętych ku czci Matki Bożej Fatimskiej, naszej Orędowniczki u Boga.

22 maja o godz. 19:00 w naszej Parafii  odbędzie się Msza Święta ku czci św. Rity z Cascii z nabożeństwem poświęcenia róż, w dzień Jej wspomnienia liturgicznego, wznawiając tym samym cykl Mszy Świętych do Świętej od spraw trudnych i po ludzku beznadziejnych.

Od najbliższej niedzieli, Msze Święte o godz. 8:00, 10:00 i 12:00 odbywają się w kościele parafialnym w Rembieszycach z uwagi na trwający remont w kaplicy w Mieronicach. O godz. 12:00 odbywają się transmisje online niedzielnej  Mszy Świętej.
Zachęcamy do pobożnego uczestnictwa w Mszach Świętych i osobistego nabożeństwa ku czci Maryi, za przykładem św. Jana Pawła II.

„I co czuje, i co żyje,
Niech z nami sławi Maryję!”