Koncert na stulecie urodzin świętego Jana Pawła II

Home »  Wydarzenia »  Koncert na stulecie urodzin świętego Jana Pawła II

Koncert na stulecie urodzin świętego Jana Pawła II

On maj 17, 2020, Posted by , In Wydarzenia, By , , With No Comments

Święci bowiem nie przemijają, święci wołają o świętość.

Zapraszamy do udziału w koncercie i transmisji online na żywo wydarzenia ku czci św. Jana Pawła II w niedzielę o godz. 20:00.

18 maja 1920 roku w Wadowicach koło Krakowa przychodzi na świat Karol Józef Wojtyła – późniejszy Papież Jan Paweł II – Święty naszych czasów. W tym roku przypada okrągła 100 rocznica urodzin Papieża Polaka.

Z tej okazji ZAPRASZAMY na niezwykły KONCERT PAPIESKI, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 17 maja 2020 o godzinie 20:00 w Kościele pw. św. Piotra i Pawła w Rembieszycach. Koncert, w którym zaśpiewa Michał Steciak (tenor liryczny) przybliży nam historię życia i pontyfikatu św. Jana Pawła II. Wydarzenie to będzie na żywo transmitowane na Facebookowych profilach Michał Steciak, Gmina Chęciny, Miasto i Gmina Małogoszcz i Parafia Rembieszyce. Chciejmy razem przeżyć ten niezwykły czas łącząc się za pośrednictwem internetu.