Parafia Rembieszyce

Podsumowanie 2023 roku -Duchowa Adopcja Małżeństw

Home »  Non classé »  Podsumowanie 2023 roku -Duchowa Adopcja Małżeństw

Podsumowanie 2023 roku -Duchowa Adopcja Małżeństw

On grudzień 30, 2023, Posted by , In Non classé, By , With No Comments

Nadchodząca niedziela będąca ostatnią w roku kalendarzowym jest Niedzielą Świętej Rodziny. Msza święta na zakończenie roku kalendarzowego odbędzie się w naszej parafii w niedzielę o godz. 12:00.

Rycerze Kolumba pragną serdecznie zaprosić do duchowej adopcji małżeństw zagrożonych rozpadem. Każdy kto chciałby taką adopcję podjąć proszony jest o zabranie z kościoła/kaplicy obrazka ze Świętą Rodziną, na którym znajduje się modlitwa w tej intencji. Duchową adopcję rozpoczynamy 31 grudnia, a kończymy 19 marca we wspomnienie św. Józefa odmawiając codziennie jedną tajemnicę różańca świętego oraz Modlitwę Duchowej Adopcji.

„Rycerze Kolumba w Polsce zachęcają do podjęcia duchowej adopcji małżeństwa zagrożonego rozpadem. Modlitewna inicjatywa potrwa do 19 marca 2024 roku. – Jest to modlitwa, którą rozpoczynamy w święto Świętej Rodziny i kontynuujemy do uroczystości świętego Józefa. Jest to okres w którym często jest przerwa od duchowej adopcji dziecka poczętego i dlatego chcemy ten czas wykorzystać, aby nie ingerować w czas już trwającej od lat modlitwy za nienarodzone dzieci, bo zależy nam zarówno na życiu jak i rodzinie – wskazują Rycerze Kolumba w Polsce

Osoba, która podejmuje modlitwę, poleca małżeństwo zagrożone rozpadem znane jej osobiście lub znane jedynie Bogu, aby przez 3 miesiące modlić się specjalną modlitwą ułożoną przez kapłana i dziesiątkiem różańca o wiarę, nadzieję i miłość w intencji uratowania tego małżeństwa.” 🙏

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *