Rycerze Kolumba z Rembieszyc w Licheniu

Home »  Wydarzenia »  Rycerze Kolumba z Rembieszyc w Licheniu

Rycerze Kolumba z Rembieszyc w Licheniu

On maj 21, 2023, Posted by , In Wydarzenia, By , With No Comments

Przedstawiciele naszej Rady Rycerzy Kolumba – Delegat Rejonowy Robert Wolski i Wielki Rycerz Andrzej Grzyb uczestniczyli w Konwencji Stanowej Rycerzy Kolumba, na której zostały wybrane nowe władze zakonu. Swoim uczestnictwem uroczystości uświetnili metropolita lwowski ksiądz arcybiskup Mieczysław Mokrzycki oraz były Wielki Rycerz ze Stanów Zjednoczonych Carl Anderson. Konwencja odbyła się w dniach 19-20 mają w Licheniu.

Podczas uroczystości swoim śpiewem zachwycił I wzruszył wszystkich uczestników spotkania nasz brat w rycerstwie brat Michał Steciak. Rada Rycerzy Kolumba w Rembieszycach została wyróżniona dwoma nagrodami w programie „Kurtki dla dzieci” oraz „Pomoc dla Ukrainy”- paczki żywnościowe.

Za wszelką pomoc w realizacji tych dzieł w imieniu wszystkich rycerzy serdecznie dziękuję.

Delegat Rejonowy Robert Wolski.

Vivat Jezus!