Parafia Rembieszyce

Formacyjne spotkanie Rycerzy Kolumba

Home »  Non classé »  Formacyjne spotkanie Rycerzy Kolumba

Formacyjne spotkanie Rycerzy Kolumba

On listopad 3, 2023, Posted by , In Non classé, With No Comments

W sobotę 4 listopada odbędzie sie diecezjalne spotkanie formacyjne Rycerze Kolumba w Polsce pod przewodnictwem księdza kapelana Zbigniewa Bienia. Jest to okazja do spotkania Wspólnoty Rycerzy diecezji kieleckiej.

Spotkanie rozpocznie sie o godz. 10:00 w kościele parafialnym. Po oficjalnym powitaniu będzie miała miejsce konferencja, a po niej możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Po adoracji o godz 11:15 zapraszamy Rycerzy Kolumba i całe Rodziny na mszę świętą. Po Eucharystii odbędzie się poświęcenie kapliczki błogosławionego ks. Michaela J. McGivney’a wybudowanej przez Rycerzy Kolumba Rady 16266.

Błogosławiony Księże Michaelu McGivney’u módl się za nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *